Rezidence u jezera

Vynikající restaurace a ubytování Jeseníky

Sledujte naše cesty Velorexem 

Vítáme Vás

Při všech cestách směrem na Supíkovice je tu pro Vás nově otevřená Restaurace a ubytování u jezera. Najdete nás při silnici spojující Písečnou a Supíkovice, kousek nad železničním přejezdem u nádraží v Písečné.

Mnohým postačí zdůraznit, že se nachází u pískovny, známého místa letního koupání. Jsme připraveni nabídnout všem hostům příjemné služby v příjemném prostředí. Prostorný interiér voní novotou, čistotou a dřevem. Dřevěné doplňky a prvky obecně bývají velmi příjemné, zde o to víc, že pocházejí z našich jesenických hvozdů. Světlé dřevo tu najdete všude.

Hlavní restaurační místnost

Hlavnímu restauračnímu sálu dominují velké kulaté dřevěné stoly na jedné masívní noze, dřevěné podpůrné sloupy, trámy a točité schodiště vedoucí do podkroví. Mezi velkými okny přitahuje pozornost nádherný kamenný krb s praskajícími poleny. Ten kromě funkce zahřívat příjemně své okolí slouží i ke grilování šunky či přípravě grilovaného kolena přímo před očima hostů. Místnost působí díky svým rozměrům a otevřenému prostoru pod střechou velmi vzdušně, světle a volně. 

Salónek

 Název salonek ovšem není zcela výstižný. V našem případě se jedná spíš o salon, který si svými rozměry nezadá s hlavním restauračním sálem. Pouze stropní část je uzavřena opět dřevem. Místnost je za to vybavena originálním dětským koutkem. Tradiční skluzavku s domečkem nápaditě nahradila skluzavka s mořskou bárkou. Navíc v salonku dozajista budete nostalgicky obhlížet plátěný velorex s liščí kožkou na kapotě a obdivovat švestkově modrá kachlová kamna. 

Pískovna - koupání, relax, rybolov a bowling

V sezóně je možné využít pískovnu nejenom ke koupání, nebo projížďce na loďce, ale i k rybolovu. Všudypřítomný přítomný písek rovněž nachází své využití v hřišti na plážový volejbal.Tyto atrakce mohou využít pouze ubytovaní hosté.

 

 

Srub k pronájmu

Samozřejmostí je letní zahrada a venkovní posezení s malým dětským hřištěm. V těsném sousedství restaurace se nachází srub, kde lze ubytovat až dvacet hostů. 

Restaurace u jezera se už nyní stala vyhledávaným podnikem pro pořádání firemních porad, akcí a večírků, pro oslavy všeho druhu